Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén®flashkeza gruri me fruta nga muaji 12(750gr)

1,200.00 L
Next

8 Cereales mjalte Digest (300 gr)

580.00 L
Next Product Image

Nutriben 5 Cereale (300gr)

580.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

 

Mosha : +6 Muaj

 

Nutriben 5 Cereale eshte nje mualebi e cila i jepet femijes pas muajit te 6

Pa vaj Palme

Pa sheqer te shtuar

Me 11 vitamina , kalcium dhe fosfor

Perberesit : 5 dithera ( grure,oriz,tershere,theker,miser)

Vitamine B1,B6,A,acid folik, K1,Biotine,D3 & arome vanilje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutriben 5 Cereale (300gr)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping