Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén® Confort

3,600.00 L
Next

Nutribén® A.R(Anti-Refluks)

3,650.00 L
Next Product Image

Nutribén® 8 Drithëra me calcium dhe mjalte (300Gr)

580.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Drithërat janë një burim i rëndësishëm energjie dhe për këtë arsye janë një element kryesor në dietën e
fëmijëve.
8 Cereale me kalcium dhe mjalte përbëhet nga 8 drithëra: grurë, elb, misër, oriz, tërshërë, thekër.
E pasur me 11 Vitamina dhe Kalcium.
Me nje sasi shume te vogel të mjaltit, e cila i jep asaj një aromë të lehte.
Me aromë të këndshme dhe cilësi ideale për fëmijën tuaj.

*Pa vaj palme

Additional information

Paketimi

300gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutribén® 8 Drithëra me calcium dhe mjalte (300Gr)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping