Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

8 Cereales mjalte dhe fruta te thata 600 gr

1,150.00 L
Next

Nutribén®flashkeza gruri me fruta nga muaji 12(750gr)

1,200.00 L
Next Product Image

Nutriben Cacao dhe biskota 500gr PA VAJ PALME

1,000.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Nutriben Drithera nga muaji I 12-te  me Cacao dhe Biskote

PA VAJ PALME

 

E pasur me 11 Vitamina, Kalcium dhe fosfor

Perberesit: miell gruri 51%,sheqer natyral,amidon misri,biskota maria,ekstrakt malte,bikarbonat,lecitine,antioksidues,kakao e deyndyruar,kalcium ,fosfor,lecitine soje,vitamine C,B1,B6,A,acid folik,K1,biotine,D3 dhe arome kakao dhe vanilje

Nutribén® ka realizuar një proces të prodhimit natyror pa procese kimike, gjë që krijon një përparim të rëndësishëm teknologjik, bëhet fjalë për ruajtjen e aromës origjinale të drithërave me anë të hidrolizës termike.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutriben Cacao dhe biskota 500gr PA VAJ PALME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping