Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén® Natal Pro Alfa(0-6 Muaj)

2,850.00 L
Next

Nutribén® Potitos® Mollë, portokall dhe banane me biskota

250.00 L
Next Product Image

Nutribén® Ecopotitos® Me banane dhe mollë

260.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Nga 4 muaj
Potitos nga Nutriben jane te vetmet kavanoza ku ingedientet jane 100% natyrale ,
Gatuhen ne avull per te mos humbur asnje vlere ushqyese.
*pa kolorante dhe konservante
* Pa kripë, pa sheqerna të shtuar.
*pa gluten
* Me 100% vaj ulliri extra te virgjer.

Perberesit :Banane, Molle, leng limoni dhe vitamine C
Sygjerim : Pas hapjes te ruhet ne frigorifer per 24H.te mos perdoret pas dates se skadences te treguar
mbi kapak.ruajeni nga dielli

Additional information

Paketimi

200gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutribén® Ecopotitos® Me banane dhe mollë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!