Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén® Hidrolizada 1

2,750.00 L
Next

Nutribén® Drithëra pa gluten me qumësht të adaptuar

680.00 L
Next Product Image

Nutribén® Hidrolizada 2

2,750.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Formula specifike nga muaji I 6-te për trajtimin dietik të foshnjave me alergji ndaj proteinave të
qumështit të lopës.
Formula me proteina tejet të hidrolizuara dhe pa laktozë për trajtimin dietik të foshnjave me alergji ose
intolerancë ndaj proteinave të qumështit të lopës dhe / ose intolerancës së laktozës

Additional information

Paketimi

400gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutribén® Hidrolizada 2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping