Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén® Bajo Peso

2,150.00 L
Next

Nutribén® Ecopotitos® Mish Vici me perime

450.00 L
Next Product Image

Nutribén Innova® 8 Cereales Extra Fibra

1,050.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Drithera nga muaji I 5-te I jetes,me 11 vitamina dhe minerale
Kjo lloj mualebie ka një përqindje të lartë të drithërave.
Përbëhet nga: gruri, elbi, misri, orizi dhe thekra.
Nutribén Innova® janë dritherat ee vetme në treg me BPL-1 dhe u krijuan për të ofruar një dietë të
plotë, dhe për të promovuar një ekuilibër të duhur ushqyes, duke garantuar gjithmonë standardet më të
larta të sigurisë.

*Pa vaj palme, pa sheqerna të shtuar

Additional information

Paketimi

800gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutribén Innova® 8 Cereales Extra Fibra”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!