Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutriben Cacao dhe biskota 500gr PA VAJ PALME

1,000.00 L
Next

Nutriben 5 Cereale (300gr)

580.00 L
Next Product Image

Nutribén®flashkeza gruri me fruta nga muaji 12(750gr)

1,200.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Flashkeza me fruta dhe grure , e pasur me 12 Vitamina, Hekur dhe Kalcium

Nutribén® perdor një proces të prodhimit natyror pa procese kimike, i cili përfaqëson një përparim të rëndësishëm teknologjik, dhe  n lejon të ruaj aromën origjinale të drithërave: hidrolizë termike.

Perberesit : mjell gruri pjeserish i hidrolizuar, glukoze ,fruta ( banane, molle,portokall)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutribén®flashkeza gruri me fruta nga muaji 12(750gr)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping