Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Maja e Orizit te kuq 30 kapsula

2,300.00 L
Next

Ginseng Korean 60 kapsula

2,200.00 L
Next Product Image

Omepur 3® 45perla

3,600.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Omepur 3® është një shtesë ushqimore e pasur me acide yndyrore të tipit Omega 3, konkretisht DHA dhe EPA. Ka një pastërti të lartë të këtyre substancave, aq sa arrihet një përqendrim i lartë i Omega 3 për kapsulë prej 240 mg EPA, 170 mg DHA dhe 90 mg të llojeve të tjera të Omega 3. Ato janë substanca me veti të rëndësishme DHA kontribuon në mirëmbajtjen e shikimit dhe sistemit nervor në kushte normale. EPA dhe DHA kontribuojnë në funksionimin normal të zemrës. Vaji i peshkut të përdorur nxirret nga anchovies dhe sardelet nga brigjet e Oqeanit Indian, duke siguruar një mjedis të pastër dhe me ndotje të ulët. Përveç cilësisë së lartë të vajit të përdorur, kjo shtojcë paraqet një teknologji shumë inovative:Kapsula ka një shtresë të veçantë që e bën atë të gastroprotektuar, d.m.th. ai kalon pengesën gastrike në stomak, duke u copëtuar direkt në zorrë.

PERDORIMI:Merrni 1-2 perla në ditë, të shoqëruara nga 0,1 litër ujë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Omepur 3® 45perla”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!