Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Acid Hialuronic (30 kaosula )

2,650.00 L
Next

Tableta Collmar te pertypeshme me shije limoni [180 Tableta]

3,150.00 L
Next Product Image

Oseogen 7G (20ampula)

5,500.00 L

Description

Kompleks per ushqimin dhe rigjenerimin nga demtimet te artikulacioneve,
kartilageve, kockave.
Oseogen 7G, është një shtesë e re dhe revolucionare, e cila
siguron një sasi të madhe ekstraktesh si (Glukozamine,
MSM(metilsulfonilmetan), Kondroitine, silikon, Ac.Hialuronik,
Kurkuma, Shelg i bardhe, kompleks vitaminash B

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Oseogen 7G (20ampula)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.