Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Pack V pluma (karroce TRIO)

154,000.00 L
Next

Bebecar Via+ Prive – Pink Vezullues

256,000.00 L
Next Product Image

Pack V pluma (karroce TRIO)

165,000.00 L

Description

Bebecar V-Pack karroca me shume stil dhe  apo prakticiteti!

Një sistem i plotë udhëtimi pa nevojën e asnjë përshtatës!

V-Pack përfshin; shasi, karrocë transporti, njësi sediljeje me kapuç të veçantë, ndenjëse e sheshtë makine.

V-Pack ka një sistem të palosshëm.

Doreza e veshur prej lëkure është e lëvizshme dhe e rregullueshme në lartësi.

Shportë e madhe për të mbajtur artikujt tuaj të sigurt.

Dizajni i koshit ofron thellësi të shtuar duke e bërë atë edhe më të rehatshëm për fëmijën. Ai përmban një maskë dielli të palosshme, dorezë të integruar në kapuç, mbështetëse të rregullueshme dhe bazë të ajrosur.

Sedilja e karriges mund të paloset për transport dhe ruajtje më të lehtë.

Karakteristikat:

– E pershtatshme nga lindja deri ne 4 vjec

– Shasi kompakte e palosshme teleskopike me rrota lehtësisht të shkëputshme

– Rrotat e përparme mund të përdoren me rrotullim ose të kyçen lehtësisht nga një buton në anën e shasisë

– Dorezë e rregullueshme me pozicione të shumta

– Rrotat përmbajnë kushineta me top, duke dhënë një lëvizje më të qetë dhe duke zgjatur përdorimin e gomave

– Sistemi ‘Easylock’ i cili ju lejon të ngjitni dhe hiqni lehtësisht karrocën, sediljen e karriges dhe sediljen e makinës për fëmijë me një lëvizje të vetme

– Frenat e lidhura me lehtësi në përdorim në rrotat e pasme

– Ndenjëse e kthyeshme e karriges për të lejuar kontaktin e rëndësishëm me sy midis prindit dhe foshnjës në muajt e parë

– Ndenjëse e sheshtë e mbushur me mbushje të konsiderueshme me një pjerrësi me katër pozicione prapa dhe mbështetëse këmbësh me dy pozicione

– Dorezë e lëvizshme e veshur me lëkure

Ndenjëse Makine EasyMaxi LF

– Easymaxi LF ka një sistem të zgjuar që lejon që mbështetësja e sediljes të mbështetet në pozicionin e shtrirë. Për të mbështetur, thjesht tërhiqni jastëkun prej pëlhure të sediljes përpara derisa të bllokohet në pozicion.

– Për t’u kthyer në pozicionin e ulur, tërhiqeni jastëkun prej pëlhure të sediljes përpara dhe ngrijeni pak dhe më pas rrëshqiteni përsëri në pozicionin e tij origjinal.

– E projektuar me mbrojtje shtesë anësore, sedilja e makinës për fëmijë Easymaxi LF ofron rehati dhe mbështetje, me performancë të shkëlqyer në goditje. Mund të vendoset direkt në makinë duke përdorur rripat e sigurimit, ose me një bazë shtesë.

Dimensionet:

E hapur – 60 x 97 x 98 cm

E palosur – 60 x 83 x 30 cm

Ofrohen gjithashtu çanta per aksesoret dhe produktet e bebit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pack V pluma (karroce TRIO)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.