Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Flavogen Biphase 60 kapsula Drasanvi

3,800.00 L
Next

Shampo Biotin dhe Aloe Vera 1000 ml Drasanvi

1,550.00 L
Next Product Image

Perlat Bronz natyral Drasanvi

2,700.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Perlat e Bronze nga Drasanvi është një shtesë ushqimore e pasur me acide yndyrore esenciale.
Këto kapsula përmbajnë gjithashtu një numër vitaminash (vitaminat A, E, C dhe B2), Vitamina E ndihmon
në mbrojtjen e qelizave nga oksidimi.
Një përbërës tjetër i rëndësishëm është aminoacidi L-tiroseni, pararendësi i melaninës (pigmenti
përgjegjës për ngjyrën e lëkurës).
Perlat e Bronze nga Drasanvi do i japin lekures tuaj ngjyren e deshiruar, nje ngjyre e njetrajteshme qe
zgjat me shume dhe fitohetme shpejt.

Doza ditore (1 perle ne dite )

Paketimi : 30 perla

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perlat Bronz natyral Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!