Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Triptofan Bicapa ( 60 kapsula)

2,950.00 L
Next

Roll ON CBD Blue( Pushoni dhe Relaksohuni)

1,400.00 L
Next Product Image

Përzierje balte CBD (argjile)

2,900.00 L

Description

Përgatitja jonë e përzierjes CBD dhe argjilës është menduar për një trajtim intensiv të kujdesit dhe detoksifikimit të lëkurës, 
i cili qetëson dhe pastron fytyrën dhe trupin.

Falë përfitimeve të formulës së tij, bazuar në terpenet natyrale nga bimët e kërpit dhe kanabinoidë të tjerë të kombinuar me argjilën jeshile, 
të bardhë dhe dheun diatomace, ne marrim një produkt të përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe me probleme. 
Këto argjila, të cilat tashmë ishin përdorur gjerësisht në Egjiptin e lashtë, përmbajnë elementë gjurmë dhe veti të panumërta.
*menyra e perdorimit:
Aplikoni një shtresë në zonën që do të trajtohet.
 Prisni të paktën 5-10 minuta derisa të thahet plotësisht dhe hiqeni butësisht me ndihmën e ujit.
 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Përzierje balte CBD (argjile)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.