Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Pjate BOO

1,530.00 L
Next

Krem anti-strija (500 ml)

5,000.00 L
Next Product Image

Pjate BOO

1,530.00 L

Description

Të mësuarit për të ngrënë vetë tani është më e lehtë dhe më argëtuese falë pjatës së fëmijëve nga koleksioni Booo!

 

Për moshat 6 muaj e lart.

Me nje materjal I cili nuk do te thyhet nese do te rrezohet ne toke, I thjeshte per tu pastruar (mund te lahet ne lavastovilje ose te futet ne mikrovale)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pjate BOO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.