Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Xhel shampo shkumezuese (500 ml)

2,100.00 L
Next

Locion Hidratues (500 ml)

2,100.00 L
Next Product Image

Pomada Intensive e Pelenes (75 ml)

1,300.00 L

Description

Pomada intensive e pelenes me 89% te ingredienteve natyrale.

Kujdes i thell.

Per te ndenjura te mbrojtura dhe lekure te qetesuar.

Fale formules se saj me oksid zinku dhe dioksid titani krijon nje shtrese mbrojtese qe izolon lekuren nga lageshtia duke ndihmuar te evitohet irritimi i shkaktuar nga urina dhe fecet.

Vetite emoliente dhe kombinimi me vajrat vegjetale dhe dyllit me origjine natyrale ushqejne dhe ndihmojne ne qetesimin e lekures.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pomada Intensive e Pelenes (75 ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.