Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Karrige relaxi -me ngjyra dhe me rreth

5,700.00 L
Next

Caj Gjumi (alivit suenos ) 150 gr ( 0+)

1,400.00 L
Next Product Image

Potito me 4 fruta (235gr) +6 muaj

280.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Kavanoz i bërë me fruta 100% natyrale: dardhë, banane, mollë dhe pjeshkë për foshnjat 6 muajshe.
Me siguri dhe cilësi ushqimore dhe përbërësit më të mirë me origjinë kombëtare!
pa vaj palme.
pa sheqer te shtuar.
pa kolorant dhe konservant

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Potito me 4 fruta (235gr) +6 muaj”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping