Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Krem per zonen e Pelenes (75 ml)

1,200.00 L
Next

Vital Pur Junior (Qumesht Blete)

3,850.00 L
Next Product Image

Promelo Spraj Oral (30 ml)

1,450.00 L

Description

Spraj Oral me perberes : Glicerine,ekstrakt i lengshem Propolisi,Vaj esencial i mentes,Vaj esencial limoni,Sorbat kaliumi,vaj esencial i trumzes,Ekstrakt i thate i fares se Qitros.

Mjaftojne 4 Sprucime , 4 here ne dite qe acarimet dhe skuqjet e fytit te largohen

Sasia ditore e rekomanduar :  ml

*Pa gluten

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Promelo Spraj Oral (30 ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.