Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sheqeri i Kokosit Bio (300 g )

970.00 L
Next

Maca Bio (225 g )

1,300.00 L
Next Product Image

Proteina bizele Bio (250 g)

1,500.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Bizelja vjen nga Lindja, ku njerëzit e kanë kultivuar dhe konsumuar atë për më shumë se 8,000 vjet. Proteina e bizeles  Drasanvi është një shtesë e koncentratit organik me cilësi të lartë. Me një aromë neutrale ajo ofron një mundësi interesante për të shtuar proteina shtesë në një dietë të shëndetshme. Proteina e bizeles është e lehtë për tu tretur dhe është e pasur me aminoacide thelbësore.

 

 

Sasia e përbërjes / doza ditore: 20gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Proteina bizele Bio (250 g)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!