Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

SHURUPI I QEPES ME MJALTE(adult)– 250 ML

1,800.00 L
Next

PURE EMOTION FOR HIM -( 60 KAPSULA )

3,950.00 L
Next Product Image

PURE EMOTION FOR HER – (60 KAPSULA)

3,950.00 L

Description

SUPLEMENT DIETIK PER SHENDETIN SEKSUAL TE FEMRAVE

INGREDIENTET (ne mg/doze ditore te rekomanduar): Ekstrakt i thate i Fenugreek 300mg, Hydroxypropyl methylcellulose, celuloze mikrokristaline (agjent ngarkues), ekstrakt i thate i Macas 125 mg, ekstrakt i thate i Damianes (1,5% flavonoide) 125 mg,  L-arginine 100 mg, estrakt i thate i Angelices 100 mg, ekstrakt i thate i Ruscus acuelatus L. (40% saponin) 100mg, dioksid silikoni (agjent anti-thyerjes), magnezium stearate (agjent ngarkues), Vitamin B6 1,4 mg.

Drasanvi perdor vetem ekstrakte bimore te standartizuara per te siguruar se ato permbajne nje sasi  lendesh aktive uniforme, adekuate dhe konstante. Gjithashtu perdorimi i ketyre ekstrakteve shmang nevojen e perdorimit te nje sasi te madhe kapsulash per te arritur efektin e deshiruar.

PERDORIMI I SYGJERUAR:  Merret nje kapsule ne mengjes dhe nje kapsule 12 ore me vone. Sasia e rekomanduar ditore: 2 kapsula.

RUAJTJA: Ne vend te fresket e te thate.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PURE EMOTION FOR HER – (60 KAPSULA)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.