Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

PURE EMOTION FOR HER – (60 KAPSULA)

3,950.00 L
Next

Kalmansia ( 45 Tableta)

2,750.00 L
Next Product Image

PURE EMOTION FOR HIM -( 60 KAPSULA )

3,950.00 L

Description

SUPLEMENT DIETIK PER SHENDETIN SEKSUAL TE MESHKUJVE

INGREDIENTET (ne mg/doze ditore te rekomanduar): Hydroxypropyl methylcellulose, ekstrakt I thate i Tribulus terrestris L. 140 mg, ekstrakt I thate I Trigonella foenum-graecum L., (1% 4-hydroxyisoleucine) 140 mg, celuloze mikrokristaline (agjent ngarkues), ekstrakt i thate i Shichisandres 5% 120mg, ekstrakt I thate i astragalit 10% 120mg, ekstrakt i thate i rrenjes se Yam (20% diosgenin) 120mg, L-arginine 100 mg, ekstrakt i thate i rrushit te kuq (50% polifenole) 100mg, zink glukonat 70 mg, dioksid silikoni (agjent anti-thyerjes), magnezium stearate (agjent ngarkues), Vitamin B6 1,4 mg, Selenium 0,12 mg.

Drasanvi perdor vetem ekstrakte bimore te standartizuara per te siguruar se ato permbajne nje sasi  lendesh aktive uniforme, adekuate dhe konstante. Gjithashtu perdorimi i ketyre ekstrakteve shmang nevojen e perdorimit te nje sasi te madhe kapsulash per te arritur efektin e deshiruar.

PERDORIMI I SYGJERUAR:  Merret nje kapsule ne mengjes dhe nje kapsule 12 ore me vone. Sasia e rekomanduar ditore: 2 kapsula.

RUAJTJA: Ne vend te fresket e te thate.

PARALAJMERIM SIGURIE: Ky eshte nje suplement ushqimor: supelementet ushqimore nuk duhet te perdoren si zevendesues te nje diete te ekuilibruar dhe nje stili jetese te shendetshem. Mos e tejkaloni dozen ditore te rekomanduar. Mbajeni larg femijeve. Ruajeni ne nje vend te fresket dhe te thate. Nuk permban alergene.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PURE EMOTION FOR HIM -( 60 KAPSULA )”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.