Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Maca Bio (225 g )

1,200.00 L
Next

Farërat e Kërpit Bio (225 g)

1,650.00 L
Next Product Image

Reishi Bio (100 g )

2,800.00 L

Description

Reishi (Ganoderma lucidum) një nga kërpudhat më të përdorura në kulturën tradicionale kineze dhe që njihet gjithnjë e më shumë në Perëndim.

Përmban acide yndyrore të pangopura, polisaharide dhe minerale të tilla si Germanium dhe Kalcium. Reishi konsiderohet një super ushqim për nga vlerat e tij ushqyese dhe është periudha në vjeshtë dhe dimër, kur është  ftohtë, momenti në të cilin konsumohet më shpesh.

 

 

Doza ditore: 6gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reishi Bio (100 g )”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.