Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Pompe e thjeshte gjiri

1,000.00 L
Next

Sfungjeri natyral mesatar

650.00 L
Next Product Image

Robot Kuzhine Suavinex

24,750.00 L

Description

Një robot praktik i kuzhinës për familjen  për të përgatitur ushqimet e në mënyrën më të shëndetshme

 

Procesori i ushqimit Suavinex integron 5 funksione të dobishme për avullimin, bluarjen e ushqimit, ngrohjen, ngrirjen dhe sterilizimin e aksesorëve të vegjël.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Robot Kuzhine Suavinex”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.