Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Përzierje balte CBD (argjile)

2,900.00 L
Next

Roll-on CBD Red (relaksohu dhe pusho)5 ml

1,400.00 L
Next Product Image

Roll ON CBD Blue( Pushoni dhe Relaksohuni)

1,400.00 L

Description

Roll-on-i ynë është formuluar bazuar në Cannabidol, ose i njohur më mirë si CBD dhe përzierjen e tre vajrave esencialë. 
Kjo sinergji ka veti qetësuese dhe relaksuese në trupin tonë.

Aplikojeni në temtha, shoqëruar me një masazh të lehtë, përbërësit dhe aroma e tij do t'ju ndihmojnë të relaksoheni, kurdo dhe ku të dëshironi.

100% natyrale. Pa ngjyra artificiale, konservues dhe parfume

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Roll ON CBD Blue( Pushoni dhe Relaksohuni)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.