Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Roll ON CBD Blue( Pushoni dhe Relaksohuni)

1,400.00 L
Next

Melatoninliquid per femije (50 ml /1mg)

1,300.00 L
Next Product Image

Roll-on CBD Red (relaksohu dhe pusho)5 ml

1,400.00 L

Categories: , Tag:

Description

Roll-on-i ynë është formuluar bazuar në Cannabidol, ose i njohur më mirë si CBD dhe përzierjen e tre vajrave esencialë. 

Kjo sinergji shfaq veti lehtësuese për streset e dhimbjes së kokës.

Aplikojeni në temtha, shoqëruar me një masazh të lehtë, përbërësit dhe aroma e tij do t'ju ndihmojnë të çlironi tensionin, kurdo dhe ku të dëshironi.

100% natyrale. Pa ngjyra artificiale, konservues dhe parfume

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Roll-on CBD Red (relaksohu dhe pusho)5 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.