Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Inmunol kids (14 flakon)

2,500.00 L
Next

Karrige ushqyese per femije

23,500.00 L
Next Product Image

ROLLER +

17,800.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Roller është një produkt praktik dhe i rehatshëm që mund të ngjitet në këmbët e pasme të shumicës së  karrocave për fëmijë.

  • Mund të funksionojë si patina me ndenjëse ose si platformë.
  • Nga 15 muajsh derisa fëmija të peshojë rreth 25 kg.
  • Rrota PU të qëndrueshme me drita ndezëse (nuk kërkohen bateri).
  • Rrip i rregullueshëm për palosjen e lehtë të produktit kur nuk përdoret.
  • Ndenjëse e rregullueshme në lartësi.
  • Rripin e sigurimit.
  • timoni i rregullueshëm në dy pozicione.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ROLLER +”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!