Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Karroce Verore GUAPA

37,500.00 L
Next

Mbulese shiu

3,500.00 L
Next Product Image

rrip sigurimi (set) per ne makine

6,500.00 L

Description

Kompleti i sigurisë SN-LA3
Sistemi i miratuar i sigurisë që lejon vendosjen e karrocave Bébécar LA3 në pjesën e pasme të sediljes së makinës.

Kjo është mënyra ideale për të transportuar foshnjën e shtrirë në një pozicion krejtësisht horizontal me siguri dhe rehati totale, veçanërisht gjatë udhëtimeve të gjata.

Projektuar për përdorimin e fëmijëve të porsalindur deri në rreth 9 kg.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “rrip sigurimi (set) per ne makine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.