Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Set ushqyerje per bebin nga muaji i 4-te (Suavinex)

2,900.00 L
Next

Gushore silikoni +4 muaj (suavinex)

950.00 L
Next Product Image

Set per ushqyerje nga muaji 4-te (suavinex)

2,900.00 L

Description

Set per te ushqyer bebin

mosha: nga muaji i 4-te

Materiali: polipropilen ( i pathyeshem)

Lahet lehtesisht edhe ne lavastovilje dhe mund te futet edhe ne mikrovale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set per ushqyerje nga muaji 4-te (suavinex)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.