Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Melatonina Bicapa Drasanvi (36 tableta)

1,750.00 L
Next

Set per ushqyerje nga muaji 4-te (suavinex)

2,900.00 L
Next Product Image

Set ushqyerje per bebin nga muaji i 4-te (Suavinex)

2,900.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Set per te ushqyer bebin

mosha: nga muaji i 4-te

Materiali: polipropilen ( i pathyeshem)

Lahet lehtesisht edhe ne lavastovilje dhe mund te futet edhe ne mikrovale.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set ushqyerje per bebin nga muaji i 4-te (Suavinex)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping