Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Krem për fytyrën me vaj kërpi Ecocert BIO (50 ml) Drasanvi

2,900.00 L
Next

Locion trupi me vaj kërpi Ecocert BIO (300 ml) Drasanvi

1,950.00 L
Next Product Image

Shampo me vaj Kerpi per cdo lloj floku (500 ml ) Drasanvi

2,000.00 L

Description

Shampoja me vaj kërpi nga  Drasanvi është hidratuese dhe e  përshtatshëme për të gjitha llojet e flokëve. Kjo shampo jep shkëlqim dhe butësi në fibrën e flokëve ndërsa vaji thelbësor Ylang Ylang ndihmon në minimizimin e zbokthit

 

Sasia : 500 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo me vaj Kerpi per cdo lloj floku (500 ml ) Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.