Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shkume pastruese per fytyren me vaj kerpi 150 ml

1,460.00 L
Next

Serumi i fytyres me permbajtje tea tree oil 30 ml

2,000.00 L
Next Product Image

Shampo Tee Tree Oil 250 ml

1,100.00 L

PERDORIMI: Aplikoni shampon në flokë të lagur, masazhoni skalpin dhe flokët. Më pas shpëlajeni me shumë ujë.

Description

Shampo Tee Tree Oil  është indikuar për të gjitha llojet e flokëve. Falë formulimit të tij, i pasur me  vaj esencial te Tee Tree ai na jep butësi dhe shkëlqim në fibrën e flokeve. Ndihmon ne hidratimin e skalpit te kokes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Tee Tree Oil 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.