Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Cuco all silikon 6-18 (fiziologjike)

650.00 L
Next

Guri i aluminit-Drasanvi

800.00 L
Next Product Image

Shampo Xplendor -300 ml (drasanvi)

1,920.00 L

Description

Shampoja jonë Xplendor është një shampo e pasuruar me ekstrakte bimore që forcon fibrat e flokëve nga rrënja në majë.

përbërësit e tij aktivë janë një sistem inovator epigjenetik i humbjes së flokëve, bazuar në peptidet e shafranit të Indisë që funksionon duke riaktivizuar rrënjën e fibrave, duke ndihmuar kështu në rritjen e dendësisë së flokëve.

Kjo pasuri njihet si Capilia Longa, një peptid bimor i marrë nga rizoma e shafranit të Indisë.

Vepron në rrenjen e flokëve, ndryshon fazën e anagenit (rritja e flokëve) dhe zvogëlon fazën e catagen (rënia e flokëve).

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Xplendor -300 ml (drasanvi)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.