Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Locion trupi me vaj ulliri BIO 300 ml

1,950.00 L
Next

Xhel higjenizues i duarve dhe trupit 250 ml Drasanvi

820.00 L
Next Product Image

Sport Live – MAX CLA 90 kapsula

2,200.00 L

Description

Acidi linoleik i konjuguar, i njohur më mirë si CLA, është një Acid yndyror i serisë Omega 6.

Acidi linoleik ndihmon në mbajtjen normale të niveleve të kolesterolit në gjak.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sport Live – MAX CLA 90 kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.