Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Acid Folik 400 ɥcg x 30 kapsula

1,100.00 L
Next

WHEY PROTEIN PLUS CHOCOLATE FLAVOUR 800 g PROTEINE E PASTER NGA HIRRA E QUMESHTIT ME SHIJE COKOLLATE

5,600.00 L
Next Product Image

SPORT LIVE RECOVERY COMPLEX (rekuperues muskular) 750 gr

3,500.00 L

Description

RIGJENERUES MUSKULAR – SUPLEMENT DIETIKPER SPORTISTET

INGREDIENTET (ne mg/doze ditore te rekomanduar): Amylopectin 32880 mg, proteine bizele 7000 mg, proteine orizi  4000 mg, kolagjen marin i hidrolizuar me peshe te ulet molekulare 3000 mg, arome shalqiri, uje kokosi  1000mg, omega 3 100 mg, embelsues (sucraloze). Avantazh eshte perdorimi i Amylopectines si karbohidrat qe rrit performancen. Proteinat jane nje miks proteinash bimore (nga bizelja dhe orizi) dhe shtazore (kolagjen marin i hidrolizuar). Permban DHA qe ndihmon proceset inflamatore te shkaktuara nga stresi oksidativ.

EFEKTI NUTRICIONAL: Pas stervitjes trupi ka nevoje per tu rivendosur ne ekuiliber, ndaj eshte e nevojshme ta furnizosh organizmin me ato ingrediente qe jane konsumar gjate stervitjes. Pija Rigjeneruese Drasanvi ofron karbohidrate me peshe te larte molekulare si amylopectina dhe proteina vegjetale ne raportin 3:1. Permireson performancen. Rigjeneron konsumimin e muskujve. Parandalon dehidrimin dhe vendos balancen e elektroliteve. Prandalon shkaterrimin e proteines ne muskuj.

PERDORIMI I SYGJERUAR:  Tretni 50 g (2 luge matese) ne 500 ml uje dhe pijeni 30-45 min pas stervitjes.

 

Prodhuar ne Spanje nga: DRASANVI S.L. Pol. Ind. Villadangos, Villadangos del Paramo, Leon, Spain.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SPORT LIVE RECOVERY COMPLEX (rekuperues muskular) 750 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.