Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sterilizuesi elektrik Suavinex

9,200.00 L
Next

Tamponet pambuku nga Suavinex (28 cope)

700.00 L
Next Product Image

Sterilizuesi I mikrovales Suavinex

3,250.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Avulli i Sterilizuesit te mikrovales  Suavinex sterilizon biberonat ,cucot  dhe aksesorët lehtësisht në mikrovalë.

Kjo metodë e sterilizimit është e shpejtë, e lirë dhe nuk kërkon zgjidhje ose tableta sterilizuese.

Me kapacitet deri në 5 shishe!

Sterilizim gati në 4 minuta

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sterilizuesi I mikrovales Suavinex”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!