Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Aloe Vera Plus (30 tab )

1,950.00 L
Next

Vaji i melcise se Merlucit (90 perla)

2,000.00 L
Next Product Image

T-Control (48 caps )

2,600.00 L

Description

Kontrolli T është një shtesë ushqimore që kombinon ekstrakte inovative, të tilla si Ekstrakt Kakao (i cili është i regjistruar nën markën Cocoapure), Casein Hydrolyzate dhe Coenzyme Q10; me përbërës të përdorimit tradicional si Hudhra dhe Acerola.T-Control eshte nje kompleks bimor I testuar klinikisht per uljen e yndyrnave ne gjak.

 

PERDORIMI:

Merrni 2 deri në 3 kapsula në ditë në vaktet kryesore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “T-Control (48 caps )”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.