Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Tas me dy ndarje dhe kapak Booo!

2,880.00 L
Next

Krem anti-strija (500 ml)

5,000.00 L
Next Product Image

Tas me dy ndarje dhe kapak Booo!

2,880.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Seti I  pjatave të kombinueshme, ideale për tu mbajtur edhe  çantën tuaj, do të jetë domosdoshmëria e femijes suaj për të ngrënë jashtë.

Ka kapacitet për 2 vakte (ndarje më e ulët deri në 285ml dhe ndarje qendrore deri në 210 ml).

Madhësia e dizajnuar për ta mbajtur atë me një dorë dhe për të lënë të lirë të ushqejë fëmijën të qetë.

Nga muaji I 4-te.

Seti i Pllakave të Kombinimit Bentoo mban 2 vakte (pjesa e poshtme deri në 285ml dhe ndarja qendrore deri në 210 ml).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tas me dy ndarje dhe kapak Booo!”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!