Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Triptofan 60 kapsula

1,700.00 L
Next

Përzierje balte CBD (argjile)

2,900.00 L
Next Product Image

Triptofan Bicapa ( 60 kapsula)

2,950.00 L

Description

Triptofan eshte nje produkt i cili sjell relaksimin dhe qetesimin  egjendjes shpirterore.
Shtresa e ngadaltë paraqet përbërës si Shafrani, Rhodiola dhe Ashawanda që lirohen pak nga pak në mënyrë që veprimi i tyre të zgjasë gjithë ditën.
 Veshja e shpejtë përmban triptofan dhe magnez.

Shtesë ushqimore e bazuar në triptofan, minerale, vitamina dhe bimë.

menyra e perdorimit:
Merrni 2 tableta në ditë. Një para mëngjesit dhe një para drekës ose darkës.

Merrni në kohë të caktuara.

 nje paketim permban 60 kapsula.
 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Triptofan Bicapa ( 60 kapsula)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.