Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Cuco all silikon 6-18 (fiziologjike)

650.00 L
Next

Shampo Xplendor -300 ml (drasanvi)

1,800.00 L
Next Product Image

Uje micelar drasanvi

750.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

– UJI termik: ujë termik i përqendruar nga burimet termike natyrore të Salies de Bearn.

E pasur me minerale dhe elementë te cilat e  bejne formulimin shumë më të butë, duke mbrojtur lëkurën e ndjeshme dhe delikate.

Falë formulës së saj, është ideale për heqjen emake upit nga fytyra, sytë dhe buzët, zbut dhe freskon lëkurën tonë duke e përgatitur atë për trajtimet pasuese (aplikimi i serumeve dhe kremrave).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uje micelar drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!