Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Vaji i bajames së ëmbël Drasanvi 250 ml

1,000.00 L
Next

Alerphyt 36 kapsula Drasanvi

2,350.00 L
Next Product Image

Vaj Calendula Bio 50 ml Drasanvi

2,200.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Drasanvi´s Calendula – ka vulën BDIH. Ky
certifikim gjerman garanton cilësinë e kozmetikës
organike, duke siguruar sigurinë e konsumatorit
në lidhje me shëndetin, sigurinë dhe natyrën
organike të produktit.
Ky çertifikim siguron që asnjë material sintetik ose
substanca që dëmtojnë lëkurën nuk janë përdorur
gjatë procesit të prodhimit
Vaj Calendula Përmban acide salicilike që kanë
një efekt zbutës dhe anti-inflacioni
Për shkak të pranisë së karotenëve dhe
manganit, është gjithashtu një antiseptik dhe ka
cilësi shëruese
Ndihmon në pastrimin e lekures dhe fytyres dhe
pastron plagët e vogla.
Parandalon rrudhat dhe ka nje ndikim pozitiv te
aknet

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj Calendula Bio 50 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!