Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shampo Biotin dhe Aloe Vera 1000 ml Drasanvi

1,550.00 L
Next

Vaj esencial Roll On me TeaTree oil 10 ml Drasanvi

1,450.00 L
Next Product Image

Vaj esencial me TeaTree oil 18 ml Drasanvi

1,750.00 L

Description

Vaj esencial me efekt te trefish antiseptik: anti-bakterial, largon infeksionet kërpudhore dhe virale
Ndihmon në trajtimin e akneve Ndihmon për të trajtuar skuqjet e lëkurës dhe acarimet, infeksionet e
duarve dhe këmbëve, infeksionet e kërpudhave dhe kafshimet e insekteve.
Anti-mykotik I cili mund te vendoset direkt ne lekure.

  • Sasia: 18 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj esencial me TeaTree oil 18 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.