Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Vaj esencial me TeaTree oil 18 ml Drasanvi

1,750.00 L
Next

MAGNESIUM CITRAT-

1,700.00 L
Next Product Image

Vaj esencial Roll On me TeaTree oil 10 ml Drasanvi

1,450.00 L

Description

Vaj esencial me efekt te trefish antiseptik: anti-bakterial, largon infeksionet kërpudhore dhe virale
Ndihmon në trajtimin e akneve Ndihmon për të trajtuar skuqjet e lëkurës dhe acarimet, infeksionet e
duarve dhe këmbëve, infeksionet e kërpudhave dhe kafshimet e insekteve.
Anti-mykotik I cili mund te vendoset direkt ne lekure.

  • Sasia: 10 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj esencial Roll On me TeaTree oil 10 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.