Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

VAJ KOKOSI MCT -KETO (1000 ml)

5,600.00 L
Next

PSYLLIUM- KETO (200G)

1,700.00 L
Next Product Image

VAJ KOKOSI MCT -KETO (500 ml)

3,000.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: , Tag:

Description

VAJ KOKOSI MCT

PRODUKT USHQIMOR

INGREDIENTET: 100% Vaj Kokosi me Trigliceride me Zinxhir Mesatar. PERDORIMI I SYGJERUAR:  Tretni 1 luge gjelle ne kafe, pije ose perdoreni si dresing mbi sallata.

PARALAJMERIM SIGURIE: Ruajeni ne vend te fresket dhe te thate, perdoreni te pa perpunuar. Mos e perdorni asnjehere per gatim.

Nuk permban alergene.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VAJ KOKOSI MCT -KETO (500 ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!