Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Krem per thithat e gjirit Suavinex (20ml)

1,300.00 L
Next

Koke zevendesuese per biberonin antikolik(small)

1,070.00 L
Next Product Image

Vaj per masazh Perineal (30 ml)

1,700.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Vaj elasticizues dhe cikatrizues per masazh Perineal.

Permban vajra vegjetal 100% natyral.

Menyra e perdorimit: Vendosuni ne nje pozicion komod dhe te relaksuar

Aplikoni cdo dite 2-3 pika vaj mbi gishterinj dhe masazhoni zonen e perineumit per 5-10 minuta me levizje majtas – djathtas dhe poshte-larte

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj per masazh Perineal (30 ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!