Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shkume pastruese per fytyren me TeaTree Oil 150 ml

1,460.00 L
Next

Vaji organik Rosa Mosqueta 50 ml

2,500.00 L
Next Product Image

Vaji i arganit 50 ml

2,500.00 L

Description

Vaji i arganit përmban një përqendrim të lartë të acideve yndyrore të pangopura dhe Vitaminë E, te cilat jane substanca efektive për të:

Rikthyer elasticitetin, gjallërinë dhe tonifikimin e lëkurës

Ushqyer dhe hidratuar lëkurën.

Veti antioksidante

Ndihmon ne  mosgjenerimin e  komedone(pikat e zeza) ne lekure.

Ndihmon ne rigjenerimin e cikatriceve (shenjat) te mbetura nga aknet apo dhe ato post-operatore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaji i arganit 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.