Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Aloe Vera Plus (30 tab )

1,950.00 L
Next

INMUNOL (36caps)

3,300.00 L
Next Product Image

Vaji i melcise se Merlucit (90 perla)

2,000.00 L

Description

Vaji i melçise se merlucit eshte i pasur ne Acide yndyrore Omega 3 (EPA dhe DHA) dhe perben nje burim te rendesishem te Vitaminave A dhe D. Vaji i melçise se merlucit Drasanvi ekstraktohet nga melçia e merlucit te Atlantikut permes nje procesi ekstraktimi dhe presimi qe permbush kontrollet me ekzigjente per metale te renda dhe kontaminante te tjere.

INGREDIENTET (mg/doze ditore): Vaji i melçise se merlucit 1000 mg , mbeshtjellesja (xhelatine dhe glicerine), Vitamine E (D-alfa tocoferol) 20 mg.

PERDORIMIRekomandohen 2 perla ne dite, ne mengjes dhe ne darke.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaji i melcise se Merlucit (90 perla)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.