Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Vaji i arganit 50 ml

2,500.00 L
Next

Xhel intim 300 ml

1,450.00 L
Next Product Image

Vaji organik Rosa Mosqueta 50 ml

2,500.00 L

Vaji organik Rosa Mosqueta përmban 95% acide yndyrore të pangopura, të cilat stimulojnë rigjenerimin natyral të lëkurës. Aplikimi i përditshëm i këtij vaji siguron ushqyesit e nevojshëm për nje lëkurë të shëndetshme.

Hidraton lëkurën: krijon një shtresë mbrojtëse duke ndihmuar në mbajtjen e molekulave të ujit të domosdoshëm për të ruajtur hidratimin e duhur.

*Ushqen lëkurën: përmes acideve yndyrore të pangopura, të cilat sigurojnë sasinë e ushqyeseve që i nevojiten lëkurës.

*Redukton rrudhat dhe shenjat e plakjes së parakohshme: falë fuqisë rigjeneruese të acideve linoleike dhe linolenike, të pranishme në përbërjen e saj, pasi ato marrin pjesë në sintezën e kolagjenit.

Description

PERDORIMI:

 

Vaji i trëndafilit ka përdorime dhe aplikime të shumta:

• Aplikojeni butësisht për të pastruar lëkurën derisa të përthithet plotësisht.

•Apikojeni në fytyrë si bazë përbërjeje

• Pasuroni hidratuesin tuaj: shtoni 10 pika vaj për çdo 30 gramë krem ​​dhe përhapeni atë në pjesën e dëshiruar.

• Kujdesi për flokët tuaj: Aplikojeni drejtpërdrejte në rrënjët e flokut dhe masazhoni butësisht.

Mblidheni kokën me një peshqir për 2-3 orë dhe më pas lajini flokët me shampon e zakonshme.

Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë, plagët e hapura dhe mukozën.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaji organik Rosa Mosqueta 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.