Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Tableta Collmar te pertypeshme me shije qershie [180 Tableta]

3,200.00 L
Next

Xplendor (24 Kapsula)

2,450.00 L
Next Product Image

Vitalpur Senior 50+ (20 ampulax15 ml )

3,700.00 L

Description

Vitalpur® Senior është një shtesë ushqimore që është krijuar për njerëzit mbi moshën 50 vjeç.

Përbërësi kryesor i saj ështe qumeshti i bletes(750 mg). Vitalpur® Senior përmban magnez, i cili ndihmon në mbajtjen e shëndetshme të eshtrave, si dhe vitamina të tilla si hekuri që lehtësojnë lodhjen.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitalpur Senior 50+ (20 ampulax15 ml )”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.