Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Alkaline Life (500 ml)

3,200.00 L
Next

INMUNOL( 20 FLAKONE x 10 ml)

3,300.00 L
Next Product Image

VITALPUR STUDENT 20 FLAKONE X 15 ML – ME QUMESHT BLETE

3,800.00 L

Description

Ingredientet (mg/doze): Uje, Shurup Orizi, Qumesht Blete (10 HDA 4-5%) 750 mg, Citrat Magnezi (Magnez 37.5%) 500 mg, Ekstrakt i thate i Guaranes (Paullinia cupana Kunth, kafeine 10%) 250 mg, L-taurine 200 mg, Lecitine 150 mg, Ekstrakt i lengshem Gingko Biloba (Ginkgo biloba L.) 60 mg, Arome portokalli (Arome), Koline 50 mg, Sorbat Kaliumi (Konservues), Acid citrik (Acidifikues), Pirofosfat hekuri dhe natriumi (Hekur 16%) 13,5 mg, Glukocide Stevioli (Embelsues natyral pa kalori).

Perdorimi: Rekomandohet te meret 1 flakon ne dite esell, i tretur ne uje, qumesht ose leng frutash.

Doze ditore: 1 flakon ne dite.

Paralajmerim Sigurie: Permban embelsues pa kalori nga stevia. suplementet ushqimore nuk duhet te perdoren si zevendesues te nje diete te ekuilibruar dhe nje stili jetese te shendetshme. Mos tejkaloni dozen ditore te rekomanduar. Mbajeni larg femijeve. Ruajeni ne nje vend te fresket dhe te thate. Permban kafeine (18,75 mg/doze ditore), nuk keshillohet te perdoret tek femijet nen 12 vjec, grate shtatezane ose ne periudhe gjidhenie. Konsultohuni me mjekun ne rast te marjes se njekoheshme me antikoagulant. Permban Soje. Te mos meret gjate periudhes se shtatezanise dhe gjidhenies.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VITALPUR STUDENT 20 FLAKONE X 15 ML – ME QUMESHT BLETE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.