Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Vitamolas MULTIVITAMINA PER FEMIJE

1,450.00 L
Next

Uji Micelear Ebbe [400ml] (per lekura te ndjeshme)

1,800.00 L
Next Product Image

VITAMOLAS DEFENSAS NINO

1,600.00 L

Description

Vitaminat e Drasanvi janë gominolas të bëra nga pektina e frutave (pa xhelatinë) pa sheqerna dhe pa alergene.Përzierje ushqimore gummy krijuar për fëmijë, me Acerola, Echinacea, Propolis (I standartizuar në 10% në galanginë, gjë që tregon cilësine e larte te ekstraktit) dhe Royal Jelly. Për shkak të përmbajtjes në Vitaminë C kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar

 

PERDORIMI –

Merrni 2 gominolas në ditë, 1 në mëngjes dhe 1 në mesditë

  • Paketimi : 60 karamele gomoze

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VITAMOLAS DEFENSAS NINO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.