Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Melatonina (likuide) 50 ml

1,300.00 L
Next

Gersher per thonjte e bebit

600.00 L
Next Product Image

Vitamolas Melatonina (60 karamele gomoze)

1,450.00 L

Category:

Description

Karamelet gomoze  te Melatoninës nga Drasanvi janë të përpunuara me pektinë frutash dhe pa xhelatinë, sheqerna ose alergene. Gummies Melatonin e Drasanvi përmbajnë 1,9 mg Melatonin të pastër. Këto karamele përmbajnë Melatonin si përbërës kryesor aktiv. Kjo substancë është një hormon, që në një mënyrë natyrale lëshohet nga hipofizi dhe rregullohet nga prania e dritës. Ky hormon është i lidhur me orën biologjike, ciklin e zgjimit të gjumit.

 

Doza ditore: 1 karamele ne dite

Melatonin (origjinë jo-shtazore) 1,9 mg

Përbërësit e tjerë: shurup maltitol, shurup Sorbitol, pluhur Maltitol, Pektin, Ujë, Acid Citrik, aromë kumbullash

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamolas Melatonina (60 karamele gomoze)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.