Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

CALCIUM+ VITAMIN D3 + VITAMIN K2

1,950.00 L
Next

Rrake Galaxy suavinex

850.00 L
Next Product Image

Vitamolas MULTIVITAMINA PER FEMIJE

1,450.00 L

Description

Drasanvi Vitaminat janë gominolas të bëra nga pektina e frutave (pa xhelatinë) pa sheqerna dhe pa alergene.  Haribot tona kombinojnë veprimin e vitaminave, mineraleve dhe vajit të algave me përmbajtjen DHA. Krijuar për fëmijë që kanë nevojë për një kontribut të vitaminave dhe mineraleve. Për shkak të përmbajtjes së tij në Vitaminë C dhe Vitaminë B12, ajo kontribuon në metabolizmin normal të energjisë. Për shkak të përmbajtjes së tij në Vitaminë E dhe Vitaminë D3, ajo kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimi oksidativ. Për shkak të përmbajtjes së tij në Vitamina B3, B5 dhe B6 ato kontribuojnë në uljen e lodhjes dhe lodhjes.

 PERDORIMI-
Merrni 2 gominolas në ditë, 1 në mëngjes dhe 1 në mesditë

  • Paketimi : 60 karamele gomoze

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamolas MULTIVITAMINA PER FEMIJE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.